Restauracja na obiad weselny


Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na obiad dla gości weselnych, dobrym pomysłem będzie wybranie hotelu "Villa Aurelia", który mieści się w samym centrum słynącego z walorów uzdrowiskowych Nałęczowa. Znajdująca się w nim restauracja zadowoli nawet najbardziej wymagających gości weselnych i z pewnością oczaruje ich swoją stylizacją.

Restauracja w eleganckim, mającym wysoki standard hotelu "Villa Aurelia" ma kameralny, romantyczny charakter, idealnie nadającym się na obiad weselny. Z pomieszczenia jest piękny, kojący widok na otaczające willę tereny zielone. Menu w restauracji ma charakter autorski i zostało przygotowane przez szefa kuchni. Wypełniają je zarówno dania kuchni polskiej, jak i specjały z różnych kuchni europejskich.

Szczególnie warto rozważyć wybór restauracji w hotelu "Villa Aurelia" na obiad weselny, jeśli ceni się kuchnię opartą na naturalnych składnikach. Szef kuchni wszystkie potrawy przygotowuje właśnie z nich. Nie stosuje sztucznych dodatków i polepszaczy smaku. To miejsce przyjazne dla osób, które są na diecie bezglutenowej. Po posiłku można się uraczyć kieliszkiem wina z zasobnej hotelowej piwnicy, w której przechowywane są wyszukane gatunki win z całego świata. Równie wyjątkowego miejsca w tej okolicy nie znajdziecie!