Villa Aurelia & SPA


Zapraszamy do urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.Walorami naszego obiektu dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie obiektu.
Miłośnikom sportu do dyspozycji udostępniamy salę fitness, basen, kort tenisowy, które tworzą nową jakość aktywnego wypoczynku. Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.
Elegancka restauracja serwuje dania dla gości. Dla miłośników ceniących sobie wysublimowany smak. Szef Kuchni ma w swej ofercie dania kuchni staropolskiej i europejskiej.

Pomyśl o sobie... Wybierz jeden z naszych pakietów i poznaj nową oazę spokoju w centralnej Polsce. Jedynie 25 km od Lublina i 120 km od Warszawy.

Z myślą o ludziach, którzy pragną od życia więcej, chcą o siebie zadbać i czuć się wyjątkowo w każdym wieku uzupełniliśmy ofertę relaksu w SPA doskonałymi zabiegami: 

Mamy więcej ciekawych propozycji

dla Ciebie i Twoich bliskich