Kameralne przyjęcie weselne


Mnóstwo zieleni, spokój wokół, położenie w samym centrum miasta oraz standard tak wysoki, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego gościa. To bardzo skrócona charakterystyka wyjątkowego miejsca, jakim jest hotel "Villa Aurelia" w Nałęczowie. Urządzona z wielkim smakiem, utrzymana w przedwojennym stylu willa, jest idealna na zorganizowanie w niej kameralnego przyjęcia weselnego.

W znajdującym się w samym centrum miasteczka hotelu "Villa Aurelia" mieści się kilkanaście przestronnych, jasnych pokoi o najwyższym standardzie wyposażenia, w których zarówno państwo młodzi, jak i ich goście będą się wspaniale czuć. Do dyspozycji uczestników przyjęcia jest wyposażona w nowoczesny sprzęt audio sala konferencyjna, którą można przekształcić na taneczną, a także serwująca wyjątkowo smaczne posiłki i desery restauracja. Stylowo, elegancko urządzona, intymna i romantyczna pod względem atmosfery, w której można delektować się efektami niesamowitej kulinarnej wyobraźni szefa kuchni, która obejmuje zarówno kuchnię polską, jak i specjały różnych kuchni europejskich.

Zabawa i jedzenie to nie wszystko. Dzień po można się doskonale zrelaksować w saunie, jacuzzi, SPA, na basenie albo pójść na spacer, na salę fitness lub pograć w tenisa. Albo po prostu delektować się piękną przyrodą wokół. Jedno jest pewne, wesela w hotelu "Villa Aurelia" prędko się nie zapomni.