Miejsce na komunię - Villa Aurelia Nałęczów


Czasy zatrudniania znajomych kucharek, wielodniowe przygotowania i zmiana aranżacji domowego salonu odeszły w zapomnienie. Obecnie przyjęcie komunijne rządzi się swoimi prawami i ma znacznie bardziej ekskluzywny charakter. Większy rozmach, wyższy rangą prestiż, to cechy znakomicie oddające współczesne przyjęcia komunijne. Jednak, aby je podkreślić niezbędne jest odpowiednie miejsce.

Najlepszy wybór stanowi Villa Aurelia ulokowana na terenie popularnego i malowniczego Nałęczowa. Żeby było można mówić o zupełnym powodzeniu przyjęcia należy skupić się na kilku czynnikach kształtujących sukces. Pierwszy to miejsce – piękny krajobraz, mnóstwo zieleni, estetyka przyrody i zachwycająca architektura to cechy jakimi odznacza się Villa Aurelia.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest obsługa. Profesjonalni szefowie kuchni gwarantują dania na najwyższym poziomie z nawiązaniem do tradycji kulinarnych doby staropolskiej w wersji współczesnej, zaś obsługa zadba o najdrobniejszy szczegół związany z przyjęciem. Współcześnie organizacja przyjęcia komunijnego to spore wyzwanie. Na szczęście sprosta mu unikatowe miejsce jakim jest Nałęczów i Villa Aurelia.