Sale i lokale weselne - Villa Aurelia


Tylko 25 km od Lublina i 120 km od Warszawy można znaleźć wyjątkowe miejsce, które szczególnie nadaje się na takie przyjęcie weselne, którego uczestnicy prędko nie zapomną, czyli hotel "Villa Aurelia" w znanym z uzdrowiskowej działalności Nałęczowie. To miejsce niezwykle urokliwe, piękna willa w stylu przedwojennym, w której można się doskonale zabawić, smakowicie nasycić i napoić oraz genialnie zrelaksować.

"Villa Aurelia" to przestronna, nowocześnie wyposażona sala konferencyjna, którą można przekształcić na salę weselną, w której uczestnicy przyjęcia mogą oddawać się tańcowi. Goście mogą również z pięknego, otoczonego kojąco działającą zielenią dziedzińca oraz zewnętrznego tarasu. Do dyspozycji gości jest też kameralna, utrzymana w romantycznym, intymnym klimacie restauracja, serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej z autorskiego menu, przygotowanego przez szefa kuchni.

Oferta hotelu "Villa Aurelia" zadowoli osoby o najwyższych wymaganiach. Przyjęcie weselne w tak wyjątkowym miejscu pozostanie niezapomnianym przeżyciem.