Ślub cywilny w Nałęczowie


Nie wszyscy chcą brać ślub w bezdusznym, nijakim urzędzie stanu cywilnego. Wolą zorganizować tę szczególną uroczystość w takim miejscu, które na zawsze pozostanie w ich pamięci. Jeżeli więc szukacie wyjątkowego miejsca na wyjątkowy dzień, jakim z pewnością jest dzień ślubu cywilnego, warto rozważyć wybór hotelu "Villa Aurelia" w Nałęczowie.

"Villa Aurelia" to przepiękna willa o wysokim standardzie, typowa dla znanego ze swych walorów uzdrowiskowych Nałęczowa. Można w niej zorganizować ślub cywilny oraz przyjęcie dla kilkudziesięciu osób. W położonym w centrum miasteczka hotelu znajduje się piękna, stylowa restauracja, w której serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej, przestronna sala konferencyjna wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt.

Pokoje są jasne i przestronne. Wokół jest pełno zieleni. Młoda para po pełnym emocji dniu ceremonii i zabawy może się zrelaksować na basenie, w saunie, jacuzzi, spa, grając w tenisa, czy zamawiając masaż (także czekoladowy). Jednego można być pewnym, ślub cywilny w "Villa Aurelia" będzie dla wszystkich uczestników przeżyciem niezapomnianym.